Mottomuz;Evinize Gelen Mutluluk…

 

Evdeki Eczanem; gün geçtikçe genişleyen ürün skalasıyla tüketicilere, doğru, dürüst ve güvenilir hizmeti vermeyi amaçlayan tescilli bir markadır. Yılların getirdiği sektörel tecrübesini ve %100 müşteri memnuniyetini dijital dünyaya aktarmıştır.

 

Ürünlerimizin tamamı %100 Orijinal ve faturalıdır. Ürünlerin güvenirliği birinci önceliğimiz olup, resmi ithalatçı, üretici, distribütör ya da ecza depoları dışında kesinlikle temin yapılmamaktadır. Firmamız Ticaret Bakanlığı’nın Elektronik Ticaret Sistemi ETBIS’e kayıtlıdır.

 

Siparişlerinizin tüm süreçleri kayıt altına alınarak, hızlı ve güvenilir paketleme ile aynı gün kargoya teslim edilir.

 

Her türlü sorularınız için 0850 346 2 346 no’lu telefondan veya 0850 346 2 346 no'lu WhatsApp hattından ya da [email protected] adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Açık adresimize iletişim bölümünden kolayca erişebilirsiniz.

Evdekieczanem gerçek anlamda bir “ECZANE” değildir. Sadece alan adı (domain) eczane adını kullanmaktadır. Evdekieczanem.com adresinde eczane dışında satışına izni olan; anne bebek ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve malzemeleri, dermokozmetik ürünler, bebek mamaları ve bebek araç ve gereçleri satılmaktadır. Evdekieczanem.com adresinde kesinlikle ilaç satılmamaktadır. Satılan gıda ve takviye ürünleri T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır. 

 

 

 

 

Firma Adı
Evdeki Eczanem
Firma Resmi Adı
Erdemir Medikal Sağlık İtr.Koz.Gıd.Ltd.Şti
Telefon 1
Ülke
Türkiye
Şehir
Ankara
Semt
Yenimahalle
Vergi No
3460756752
Vergi Dairesi
OSTİM
Kep Adresi
Mersis No
0346075675200001

 Evdeki Eczanem bir ERDEMİR Medikal Sağlık kuruluşu markasıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR